Είστε εδώ : Αρχική > Ο Σημαδεμένος, Προβλέψεις > Αμφίσκορα στο πλάνο

ΖΗΤΟΥΜΕΝΑ ΔΥΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΡΙΑΔΑ (4 ΣΤΗΛΕΣ)

722 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΡΗΣ Χ ΗΜ. 1,90

729 22.00 ΕΠΙΝΑΛ – ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ G/G 1,95

737 22.00 ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΜΙΡΑΝΤΕΣ G/G 2,02

Σαφώς πιο μικρός ο όγκος των αγώνων στο σημερινό κουπόνι του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ, ωστόσο και πάλι προκύπτουν αξιόλογες επιλογές.

Στο Κύπελλο Ιταλίας, η Μίλαν υποδέχεται στο «Σαν Σίρο» τη Γιουβέντους σε πρώτο ημιτελικό. Οι «ροσονέρι» ψάχνουν αντίδραση, μετά την ήττα στο τοπικό ντέρμπι από την Ιντερ, με ανατροπή στην επανάληψη. Η ομάδα του Τορίνο προέρχεται από απρόσμενη ήττα στην έδρα της Βερόνα και πλέον είναι ισόβαθμη με την Ιντερ στην κορυφή της βαθμολογίας του πρωταθλήματος. Σκοράρουν και οι δύο ομάδες. (κωδ. 727/21.45).

Στο Κύπελλο Ολλανδίας, βρισκόμαστε στην προημιτελική φάση. Οι αγώνες είναι νοκ – άουτ. Η Χέρενφεν φιλοξενεί τη Φέγενορντ σε αμφίρροπη αναμέτρηση. Η ομάδα του Ρότερνταμ είναι σε εξαιρετική κατάσταση, καθώς «τρέχει» σερί 9-3-0 εντός συνόρων. Αντίθετα, η γηπεδούχος έχει αποσπάσει μόλις 1 ισοπαλία στο πρωτάθλημα το 2020! Περιμένουμε γκολ και από τις δύο πλευρές. (κωδ. 728/21.45).

Στο Κύπελλο Ελλάδας, παραμένουν όλα «ανοιχτά» στο ζευγάρι του Ατρόμητου με τον Αρη, μετά το 0-0 του πρώτου αγώνα στη Θεσσαλονίκη. Οι «κίτρινοι» θα ψάξουν το γκολ που θα τους οδηγήσει στην πρόκριση, σε περίπτωση που δεν ηττηθούν. Το «αστέρι» θέλει να βρει τον δρόμο προς τα αντίπαλα δίχτυα, μετά από 6 συνεχόμενα παιχνίδια! Ρισκάρουμε στο «Χ ημίχρονο». (κωδ. 722/19.00).

Προημιτελικά και στο Κύπελλο Γαλλίας, αγώνες νοκ άουτ. Η Επινάλ είναι ομάδα Δ’ κατηγορίας, ωστόσο έχει ήδη αποκλείσει μεταξύ άλλων της Σοσό και Λιλ. Η Σεντ Ετιέν λογικά θα παραταχθεί με αλλαγές, ωστόσο δεν… επιτρέπεται να υποτιμήσει την αντίπαλο. Αξίζει το Goal – Goal. (κωδ. 729/22.00).

Πρώτος ημιτελικός στο Κύπελλο Ισπανίας. Η Σοσιεδάδ αντιμετωπίζει τη Μιρανδές (Β’ κατηγορία). Οι Βάσκοι προκρίθηκαν επί της Ρεάλ Μαδρίτης στα προημιτελικά μέσα στο «Σαντιάγο Μπερναμπέου». Η φιλοξενούμενη έχει ήδη αποκλείσει τις Θέλτα, Σεβίλλη και Βιγιαρεάλ. Ποντάρουμε στο να σκοράρουν αμφότερες. (κωδ. 737/22.00).