Είστε εδώ : Αρχική > Κόσμος, Ποδόσφαιρο > «Χ ημίχρονο» στην Μπαρανκίγια, Over στη Χιλή

«Χ ημίχρονο» στην Μπαρανκίγια, Over στη Χιλή

Οι αγώνες για την προκριματική φάση του Παγκόσμιου Κυπέλλου 2022 στη ζώνη της Λατινικής Αμερικής, ξεχωρίζουν από το σημερινό κουπόνι του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Τελευταία «πρόβα» ενόψει του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος που ξεκινά την ερχόμενη Παρασκευή, θα κάνει η Πολωνία στην αναμέτρηση με την πάντα «μαχητική» Ισλανδία. Αποφεύγουμε το σημείο και επιλέγουμε τα «2-3 γκολ».

Στη Β’ Σουηδίας, η Γκάις υποδέχεται τη Λαντσκρόνα. Οι δύο ομάδες είναι ισόβαθμες στην 4η θέση, με 13 πόντους. Οριακό προβάδισμα έχουν οι γηπεδούχοι, που «μετρούν» 4 συνεχόμενες νίκες επί των φιλοξενούμενων εντός έδρας. Συνδυάζουμε το «1Χ» της διπλής ευκαιρίας, με τουλάχιστον 2 γκολ στην αναμέτρηση.

Στην Μπαρανκίγια, η Κολομβία αντιμετωπίζει την Αργεντινή. Αναμένεται σκληρή «μάχη», που ο νικητής (αν υπάρξει), θα κριθεί στις λεπτομέρειες. Λογική επιλογή αποτελεί το «Χ» στο πρώτο 45λεπτο.

Στο Σαντιάγο, η Χιλή φιλοξενεί τη Βολιβία. Οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο λόγο για τη νίκη, αλλά ο «άσος» συνοδεύεται από χαμηλή απόδοση. Πιθανότατα το ματς θα «ανοίξει», οπότε το Over λογικά θα επιβεβαιωθεί.