Είστε εδώ : Αρχική > Ο Σημαδεμένος, Προβλέψεις > «Βολική» ισοπαλία στο Ουκρανία – Αυστρία

«Βολική» ισοπαλία στο Ουκρανία – Αυστρία

Οι αγώνες για την τελευταία αγωνιστική των ομίλων του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος, ξεχωρίζουν και αυτό το διήμερο.

Τελικός για τα πλέι οφ ανόδου στη Νάσιοναλ Λιγκ (Κόνφερενς) της Αγγλίας. Η Χάρτλπουλ παίζει με την Τορκί σε ουδέτερο έδαφος. Οι δύο ομάδες παίζουν τους κόπους μίας ολόκληρης σεζόν σε ένα 90λεπτο. Θα ρισκάρουμε με τα πολλά γκολ. Ενα γρήγορο τέρμα, θα οδηγήσει το ματς σε «ροντέο».

Στον 1ο όμιλο του Euro, η Ελβετία αντιμετωπίζει την Τουρκία στο Μπακού (Αζερμπαϊτζάν). «Τελικός» το παιχνίδι και για τις δύο ομάδες, καθώς αμφότερες μόνο με νίκη, θα έχουν ελπίδες πρόκρισης. Περιμένουμε «κλειστό» πρώτο ημίχρονο.

Επαναληπτικός τελικός των πλέι οφ ανόδου στη Β’ Ισπανίας, μεταξύ της Χιρόνα και της Βαγεκάνο. Η γηπεδούχος έχει αποκτήσει σαφές προβάδισμα, μετά τη νίκη με 2-1 εκτός έδρας στο πρώτο παιχνίδι. Σκοράρουν αμφότερες.

Στον 1ο όμιλο του Euro, η Ιταλία φιλοξενεί στη Ρώμη την Ουαλία. Η «σκουάντρα ατζούρα» προκρίθηκε στους «16», κατά 99% το ίδιο ισχύει και για τους Βρετανούς. «Ανοιχτό» παιχνίδι.

Στην Α’ Βραζιλίας, η Ιντερνασιονάλ υποδέχεται τη Σεαρά. Σε κακή κατάσταση βρίσκεται η «Κολοράντο». Η φιλοξενούμενη είναι «πονηρή» ομάδα και μπορεί να προκαλέσει προβλήματα στο Πόρτο Αλέγκρε. «2-3 γκολ».

«Περνάμε» και στα ματς της Δευτέρας. Στον 3ο όμιλο του Euro, Ουκρανία και Αυστρία ισοβαθμούν στη 2η θέση, με 3 πόντους. Δείχνει «βολική» η ισοπαλία, που εκτός συγκλονιστικού απρούπτου, θα οδηγήσει και τις δύο ομάδες στους «16».

Στον 2ο όμιλο, η Ρωσία δοκιμάζεται στην Κοπεγχάγη με τη Δανία. Πρόκειται για ματς – «τελικό» και για τις δύο ομάδες, που παλεύουν για την πρόκριση. Σκοράρουν εκατέρωθεν.

Τέλος, στο Φινλανδία – Βέλγιο, οι Σκανδιναβοί παίζουν την υπαρξή τους στη διοργάνωση. Αντίθετα, οι «κόκκινοι διάβολοι» έχουν εξασφαλίσει την παρουσία τους στους «16». «Καλοπληρωμένο» το Goal – Goal.