Είστε εδώ : Αρχική > Ο Σημαδεμένος, Ποδόσφαιρο, Προβλέψεις > Σημαδεμένος: Επιλογές από πλέι οφ ανόδου

Σημαδεμένος: Επιλογές από πλέι οφ ανόδου

Δύο παιχνίδια κράτησε η διαλογή μας από το σημερινό κουπόνι του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Στη Β’ Ολλανδίας για τον πρώτο γύρο των πλέι οφ ανόδου η Ρόντα υποδέχεται την Μπρέντα. Στο πρώτο παιχνίδια οι φιλοξενούμενοι επικράτησαν 3-1 και έχουν αποκτήσει σαφές προβάδισμα. Σε περίπτωση νίκης της Ρόντα με 2 γκολ ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι. Οι γηπεδούχοι θα παίξουν ανοιχτά, θα ψάξουν το γκολ που θα τους βάλει εκ νέου στο κόλπο της πρόκρισης. Συνδυάζουμε το Goal – Goal με το Over.

Στη Β’ Ιταλίας, η Παλέρμο φιλοξενεί τη Σαμπντόρια σε νοκ άουτ ματς για τον 1ο γύρο των πλέι οφ ανόδου, σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι. Περιμένουμε ισορροπημένο ματς, οι δύο ομάδες θα είναι πολύ προσεκτικές, όποια χάσει αποκλείεται και θα χάσει την ευκαιρία για την άνοδο. Ρισκάρουμε με την ισοπαλία.