Είστε εδώ : Αρχική > Ο Σημαδεμένος, Ποδόσφαιρο, Προβλέψεις > Σημαδεμένος: Τρεις επιλογές από τη Λίγκα Εθνών

Σημαδεμένος: Τρεις επιλογές από τη Λίγκα Εθνών

Τρία παιχνίδια κράτησε η διαλογή μας από το σημερινό κουπόνι του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Στο 2ο γκρουπ της 1ης κατηγορίας στη Λίγκα Εθνών, η Ιταλία υποδέχεται το Βέλγιο. Οι γηπεδούχοι έχουν ξεκινήσει εξαιρετικά στον όμιλο, «μετρούν» 2 νίκες σε ισάριθμα ματς, εκτός έδρας κόντρα σε Γαλλία και Ισραήλ. Οι φιλοξενούμενοι προέρχονται από ήττα 2-0 κόντρα στη Γαλλία. Προβάδισμα η έδρα, συνδυάζουμε τον «άσο» με το Over 1,5.

Στην ίδια διοργάνωση, στον 3ο όμιλο της Β’ κατηγορίας η Νορβηγία υποδέχεται τη Σλοβενία. Περιμένουμε αμφίρροπη αναμέτρηση, οι δύο ομάδες είναι αήττητες και ισοβαθμούν στην κορυφή μετά τα 2 πρώτα παιχνίδια (1-1-0). Αποφεύγουμε το σημείο, συνδυάζουμε το Goal – Goal με το Over.

Κλείνουμε με την αναμέτρηση της Φινλανδίας με την Ιρλανδία για τη Λίγκα Εθνών στον όμιλό της Εθνικής μας ομάδας. Αμφότερες δεν έχουν βαθμό και γκολ μετά τα πρώτα 2 παιχνίδια, περιμένουμε ισορροπημένο ματς που θα κριθεί στις λεπτομέρειες, επιλέγουμε την ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο.